jak nie masz zycia to jest troche czasu na degeneracje przed kompem
ale jak masz np dzieci, pracujac na etacie masz dla siebie 0-3h godzin w tygodniu, przejebane
i tak przez 50 lat i do piachu
dlatego tez tresci typu tiktok sa tak popularne, jak ktos i tak ma minimum wolnego czasu, nikomu nie chce sie robic nic produktywnego jak w telefonie bez wysilku masz brainrot generator dopaminy
sasiad po pracy siedzi w garau bo tylko tam ma spokoj od zycia, przejebane