Winny się tłumaczy 🫣🤫
Nie, nie. Ja jestem również bacznym obserwatorem tejże ankiety, a nie winnym.
Poglądy tej pani, jak i sama jej fizjonomia są mi wstrętne i w tym akurat przypadku zagłosowałem na "not". Mocne i stanowcze "not". ;-)
This post was edited by rurzowiak on Nov 7 2025 05:25am