a miałem pytać właśn ie dlaczego ankiet nie ma żadnych, bardzo się martwiłem!!!!!!!!!! Ostatnia chyba była gdy ananasa jadłem, czyli rok temu jakoś :cry:
fajnie, że wróciłeś do gry drogi kolego, chyba wszyscy na tym forum tęsknili za ankietami!!!!!!!!!
