kazdy dzien to jebany dzien swistaka
znowu do roboty :wacko: :cry:
jak ludzie to robia przez 40 lat lol? to jakis koszmar i obled
Jak się przyzwyczaisz do pracy i nie myślisz w kategorii takiej, że ta robota to za karę jest, to można tak robić i przez kilkanaście lat.
jesteś już z Nami ? masz seteczkę ? ja zaraz idę po Argusiki B)
znajdz tak jak ja bogatego Amerykanina i idz na rente on będzie dbał o Ciebie i Cię utrzymywał :blush:
Kupiłem rano po browarze Koli i Olowi i mieli mi dzisiaj odkupić setkę jeden i drugi, w zamian za to, bo tak się uczciwie dogadaliśmy, a ich smaliło i nie mieli na bronka i dzięki temu mam 2x orzech laskowy
This post was edited by extravagant on Nov 6 2025 10:27am