Ja kiedyś wytrzymałem długo.
Musisz mieć bardzo silną psychikę drogi kolego, gratuluję!
Jakieś metody stosowałeś jak Ciebie ręka swedziła do nie powiem czego (hihihi

)? Ja w takich momentach wkladam rękę do lodowatej wody, czasem też stosuję biczowanie dłoni, w skrajnych przypadkach zdarzyło się samookaleczenie