d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Cukierek Albo Psikus
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 1 2025 09:47am
I co ile cukierków macie B)


Ja dobrze, że miałem jakieś cukierki na stole, to mogłem dać chłopaczkom, a potem jeszcze przyszły 2 dziewczynki i pytają standardowo: "cukierek, albo psikus?" Ja mówię, że chcę psikusa i chyba nie było gotowe na tę odpowiedź, bo się tylko popatrzyły na mnie z uśmiechem. Dałem garść cukierków i sobie poszły.

This post was edited by extravagant on Nov 1 2025 09:49am
Member
Posts: 34,080
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Nov 1 2025 03:59pm
Ja dobrze, że miałem jakieś cukierki na stole, to mogłem dać chłopaczkom, a potem jeszcze przyszły 2 dziewczynki i pytają standardowo: "cukierek, albo psikus?" Ja mówię, że chcę psikusa i chyba nie było gotowe na tę odpowiedź, bo się tylko popatrzyły na mnie z uśmiechem. Dałem garść cukierków i sobie poszły.


Ty tu lubisz balansować na krawędzi B) gorzej jakby były gotowe i byś dostał no. Jajem na klatę B)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll