d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Klasyczne Diablo 2: Lod
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 06:33am
w pd2? ja czekam na nowy sezon bo ubrałem 3 postacie i nudy...teraz ja zacznę to chyba będę handlował hr choć to ryzykowne ;)


Bez ryzyka nie ma zabawy!
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 06:35am
Bez ryzyka nie ma zabawy!


teraz już się nie opłaca ryzykować jak hr po 10fg za to na początku sezonu mmm :blush: długie te sezony są chociaż lepiej to niż takie krótkie jak w d2r
Member
Posts: 8,697
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Oct 30 2025 06:38am
w pd2? ja czekam na nowy sezon bo ubrałem 3 postacie i nudy...teraz ja zacznę to chyba będę handlował hr choć to ryzykowne ;)


Świetna giera, aktualny sezon grałem pierwszy raz i się zakochałem, szkoda, że tylko dwa razy w roku nowy ladder, ale lepsze to niż nic :) Phoenix Strike sinką zaczynałem jako pierwszą (lightning traps --> Phoenix Strike), a potem sobie palka zrobiłem Vengeance bo od cholery sinką nafarmiłem tych czarmów z flat dmg ^^

This post was edited by DrizztEU on Oct 30 2025 06:38am
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 30 2025 06:38am
Nie instaluj
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 06:40am
Świetna giera, aktualny sezon grałem pierwszy raz i się zakochałem, szkoda, że tylko dwa razy w roku nowy ladder, ale lepsze to niż nic :) Phoenix Strike sinką zaczynałem jako pierwszą, a potem sobie palka zrobiłem Vengeance bo od cholery sinką nafarmiłem tych czarmów z flat dmg ^^


ja sezon zaczynam od pet dudu bo bez gearu może t1 t2 mapki czyścić potem zrobiłem bowzonkę pod 6x socket hydrę i władowałem fajne joole :drool: faith dla merca rollneło mi się perf wiec sprzedałem z kilkukrotnym przebiciem a potem orb sorc ale ta jest troche lipa bo infi i tak cold resów nie ściąga i tylko cześć mapek można robić. mimo to sezonowi daje 9/10 i czekam na kolejny. fakt w miesiąc juz się dorabiasz i zostaje te 5 szukania pewnie perfów ;)
Member
Posts: 1,864
Joined: Jun 6 2020
Gold: 0.00
Oct 30 2025 07:01am
ja sezon zaczynam od pet dudu bo bez gearu może t1 t2 mapki czyścić potem zrobiłem bowzonkę pod 6x socket hydrę i władowałem fajne joole :drool: faith dla merca rollneło mi się perf wiec sprzedałem z kilkukrotnym przebiciem a potem orb sorc ale ta jest troche lipa bo infi i tak cold resów nie ściąga i tylko cześć mapek można robić. mimo to sezonowi daje 9/10 i czekam na kolejny. fakt w miesiąc juz się dorabiasz i zostaje te 5 szukania pewnie perfów ;)


Kiedy teraz przewidują nowy sezon w PD2?
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 30 2025 07:02am
Chyba w d2r.


No tak ale na bez ekspansji B)
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 07:03am
Kiedy teraz przewidują nowy sezon w PD2?


ja stawiam na grudzień ale nikt nie wie jeszcze drogi kolego B) jeśli nie grałeś to i tak lepiej jest pograć w moda 100 razy lepszego niż classic gdzie gra sporo ludzi i nauczyć się mechanik itp przed nowym sezonem
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 30 2025 07:05am
ja stawiam na grudzień ale nikt nie wie jeszcze drogi kolego B) jeśli nie grałeś to i tak lepiej jest pograć w moda 100 razy lepszego niż classic gdzie gra sporo ludzi i nauczyć się mechanik itp przed nowym sezonem


Ja będę grał ale nowy sezon diabła drugiego B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 07:10am
Ja będę grał ale nowy sezon diabła drugiego B)


Ja do grudnia będę miał już laptopa i pogram w pd2 i na tym realmie mnicha, gdzie mam nawet jakieś postacie B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll