Świetna giera, aktualny sezon grałem pierwszy raz i się zakochałem, szkoda, że tylko dwa razy w roku nowy ladder, ale lepsze to niż nic :) Phoenix Strike sinką zaczynałem jako pierwszą, a potem sobie palka zrobiłem Vengeance bo od cholery sinką nafarmiłem tych czarmów z flat dmg ^^
ja sezon zaczynam od pet dudu bo bez gearu może t1 t2 mapki czyścić potem zrobiłem bowzonkę pod 6x socket hydrę i władowałem fajne joole

faith dla merca rollneło mi się perf wiec sprzedałem z kilkukrotnym przebiciem a potem orb sorc ale ta jest troche lipa bo infi i tak cold resów nie ściąga i tylko cześć mapek można robić. mimo to sezonowi daje 9/10 i czekam na kolejny. fakt w miesiąc juz się dorabiasz i zostaje te 5 szukania pewnie perfów