Ja tam robię kupę co kilka dni i czuję się szczęśliwy.
ak to co kilka dni?

Słyszałem, że helupiarze mają problemy z wypróżnianiem się i nawet muszą żreć jakieś proszki przyspieszające sranie, bo inaczej brzuch ich boli przez zalegającą masę kałową w bebechach.
W sumie, to ciekawe co na to
fotelowy znawca od wszystkiego.