Przecież to ja stworzyłem te konto. Nie będzie żadnej beki.
/Stworzyłem je właśnie po to, żeby żaden chomik z moją byłą nazwą nie bawił się przypadkiem.
Więc otwarcie przyznajesz się do posiadania Multikonta?
This post was edited by Pozdrawiam on Oct 24 2025 01:03pm