d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kupcia
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 22 2025 11:18am
Że Cię stary śmieszą takie rzeczy :huh: dla mnie to jest żałosne.


Robił wypad już na x kontach.


Ja jestem prostym człowiekiem fafnirze. Bawi mnie tak dużo rzeczy na tym świecie.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 11:37am
Ja jestem prostym człowiekiem fafnirze. Bawi mnie tak dużo rzeczy na tym świecie.


Ja też jestem prostym człowiekiem :hug:
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll