d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powrót Rurzowiaka Po 30 Dniach
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,812
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 20 2025 10:51am
Teraz lepiej nie rozrabiaj
Member
Posts: 10,533
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 20 2025 10:54am
Teraz lepiej nie rozrabiaj


Już jestem grzeczny. Same problemy tylko przez bycie najebanym. Procenty procentami, ale sam kolega wyjebał mnie z fl. :cry:

e/ no i ten 4 minutowy flood...

This post was edited by rurzowiak on Oct 20 2025 10:55am
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 20 2025 10:59am
Już jestem grzeczny. Same problemy tylko przez bycie najebanym. Procenty procentami, ale sam kolega ^fafnirek wyjebał mnie z fl. :cry:

e/ no i ten 4 minutowy flood...


Faf mówił że nie chce mieć nic do czynienia z 40% alkusami :mellow:
Member
Posts: 34,062
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 20 2025 11:24am
moc wubszczaków niech będzie z TOBOM :wub:
Member
Posts: 10,533
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 20 2025 11:59am
Faf mówił że nie chce mieć nic do czynienia z 40% alkusami :mellow:


:mellow:

moc wubszczaków niech będzie z TOBOM :wub:


:o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 12:58pm
Już jestem grzeczny. Same problemy tylko przez bycie najebanym. Procenty procentami, ale sam kolega ^fafnirek wyjebał mnie z fl. :cry:

e/ no i ten 4 minutowy flood...


Ach, ten fafnirek.
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 21 2025 07:05am
:drool:

Kiedy 50% drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 21 2025 12:36pm
Kiedy 50% drogi kolego? :mellow:


Kiedy Artur się najebie.
Member
Posts: 45,814
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 21 2025 08:56pm
No witam spowrotem szanownego kolegę. Mam tylko nadzieję, że nie będzie kolejnego alkoholowego szaleństwa, bo z wysokich procentów to już pewnie ciężko zejść.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 03:24am
No witam spowrotem szanownego kolegę. Mam tylko nadzieję, że nie będzie kolejnego alkoholowego szaleństwa, bo z wysokich procentów to już pewnie ciężko zejść.


Ja z 60% schodzę 6 lat.

This post was edited by fafnirek on Oct 22 2025 03:25am
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll