d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Droga Sekcjo Polska,
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 19 2025 10:42pm
Such a Polish section, mainly for the Yankees,
Ofc even approaches to us do not have


Co sprawiło, że zdecydowałeś się przestać publikować posty w GC? :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 10:43pm
Siemano Jay!
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 19 2025 10:46pm
Siemano Jay!


Cześć Tomek! Mój tłumacz nie zrozumiał słowa „siemano”! :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 10:47pm
Cześć Tomek! Mój tłumacz nie zrozumiał słowa „siemano”! :blush:


No siemano, czyli cześć :+) staram się raczej używać takich słów, żeby Twój tłumacz nie miał z tym problemu. Idę chyba kupić sobie energola, z 3 tygodnie nie piłem i po prostu mam ochotę.
Member
Posts: 11,272
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 19 2025 10:59pm
Cześć Tomek! Mój tłumacz nie zrozumiał słowa „siemano”! :blush:


To znaczy "uprawiał bym z tobą seks"
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 19 2025 10:59pm
Well, hello, or hello :+) I try to use words that your translator won't have a problem with. I think I'm going to go buy some Energy Drink; I haven't had a drink in about three weeks and I just feel like it.


Gratulacje z okazji 70 000 postów! Miałem przeczucie, że dzisiaj to osiągniesz! To wspaniale! Zobaczę, czy uda mi się osiągnąć dziewięćdziesiąt cztery w ciągu najbliższych kilku dni! B)

Tak, najwyższy czas na napój energetyczny! Prawie zapomniałem, że tam jest już poranek! :lol:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 19 2025 11:01pm
It means "I would have sex with you"


Dziękuję za informację! Muszę o tym pamiętać i przekazać to cbx1992, gdy następnym razem go spotkam! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 11:07pm
Gratulacje z okazji 70 000 postów! Miałem przeczucie, że dzisiaj to osiągniesz! To wspaniale! Zobaczę, czy uda mi się osiągnąć dziewięćdziesiąt cztery w ciągu najbliższych kilku dni! B)

Tak, najwyższy czas na napój energetyczny! Prawie zapomniałem, że tam jest już poranek! :lol:


Dziękuję, ale ciągle mi mało :+) myślę, że Ci się uda.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 12:03am
Thank you, but it's still not enough for me :+) I think you'll succeed.


Och, nie sądzę, żeby liczba postów mogła być wystarczająca! Moim krótkoterminowym celem jest sto tysięcy! Ale chciałbym osiągnąć dwieście lub trzysta tysięcy! Wątpię jednak, żeby kiedykolwiek było to możliwe! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 12:25am
Och, nie sądzę, żeby liczba postów mogła być wystarczająca! Moim krótkoterminowym celem jest sto tysięcy! Ale chciałbym osiągnąć dwieście lub trzysta tysięcy! Wątpię jednak, żeby kiedykolwiek było to możliwe! :lol:


Ja chciałbym mieć 100k. 200k to już jest raczej nierealne.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll