d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wczoraj
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 20 2025 10:56pm
dawać nazwy kto gra z jsp zrobimy rozpierdol team


To nie ze mną :rofl:
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 21 2025 06:33am
To nie ze mną :rofl:


to nie :ph34r:
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 21 2025 06:40am
to nie :ph34r:


Ja się muszę nauczyć trafiać bo teraz to gram jak łamaga
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 21 2025 07:22am
Ja się muszę nauczyć trafiać bo teraz to gram jak łamaga


u mnie od farta zależy jak zabijam,częściej mam dużo pkt bo robie co trzeba a nie dlatego że zabijam,teraz chce się nauczyć latać bo zawsze miałem wyjebane na walki w powietrzu ale ciężko jak wszędzie chujki kampią z namierzaczami,ze nie ma ucieczki i jak na koniec mam 5k pkt to dobrze xD
Member
Posts: 9,125
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 21 2025 10:20am
Masz 12 lat ze grasz w bf6 drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 21 2025 06:18pm
Masz 12 lat ze grasz w bf6 drogi kolego? :mellow:


A w co lepiej grać Twoim zdaniem?
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 22 2025 03:40am
Wczoraj zagrałem i juz mi szło fajnie, widocznie pamięć mięśniową musiała się uruchomić hahahaha
Member
Posts: 9,125
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 22 2025 09:45am
A w co lepiej grać Twoim zdaniem?

World of Warcraft albo FC 26 drogi kolego b)
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 22 2025 09:55am
Wczoraj zagrałem i juz mi szło fajnie, widocznie pamięć mięśniową musiała się uruchomić hahahaha


jak uznasz,że jesteś godny dostawać wpierdol w drużynie,a nie solo to się odezwij B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 09:58am
World of Warcraft albo FC 26 drogi kolego b)


Ja WoWa to tylko na chwilę pobrałem i odpaliłem na jakimś prywatnym serwerze, ale mi się nie spodobało. Wierzę, że tak właśnie było, bo pamiętam to jak przez mgłę.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll