kupilem nowa toyote w 20r i przez 3 lata nic nie stracila na wartosci, natomiast miesiac po zakonczeniu gwarancji zjebala sie na kwote 10000zł, ogolnie nie polecam lidera niezawodnosci
trafiłeś na okres covidowy srowy gdzie wystrzeliły ceny aut inaczej byś stracił od chuja i w chuj