d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nowe Auto
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 15 2025 10:59am
kupilem nowa toyote w 20r i przez 3 lata nic nie stracila na wartosci, natomiast miesiac po zakonczeniu gwarancji zjebala sie na kwote 10000zł, ogolnie nie polecam lidera niezawodnosci


trafiłeś na okres covidowy srowy gdzie wystrzeliły ceny aut inaczej byś stracił od chuja i w chuj
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 15 2025 03:03pm
Czym aktualnie jeździsz Kondziu? B)


Wciąż Bardzo Małym Wozem B)

Zastanawiam sie czy zmieniać na kolejny mały wóz czy koreańca taki mnie sie podoba fest

Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 15 2025 03:54pm
ja nawet od niemca nie kupuje
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll