d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy Idziecie Na Wojne
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 13 2025 03:07pm
oczywko,na stanowisku inżyniera w battlefield
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 13 2025 03:11pm
W jakiej grze?


Każdej B)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 13 2025 03:13pm
Obecnie toczę wojnę z gildią bananową! Mam kilku wojowników po swojej stronie! Jest ich więcej niż nas, ale wygramy! B)

Jestem Wielkim Wilkiem GC! B)

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 13 2025 03:30pm
Każdej B)


Myślałem, że diabolo.
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 14 2025 02:20am
Myślałem, że diabolo.


No miałem wczoraj grać, ale mnie jeden bambik namówił na karabiny B)
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 18 2025 08:50pm
chorych psychicznie chyba nie biorą ale mogę iść na kuchnie obierać ziemniaki w razie W B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 09:09am
chorych psychicznie chyba nie biorą ale mogę iść na kuchnie obierać ziemniaki w razie W B)


Też mogę im obierać ziemniaki, mam w tym wprawę.

This post was edited by fafnirek on Oct 19 2025 09:10am
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll