czyli wsadzam pendrive z win 10 i wpisuje ten kod windowsa z płyty głównej z drugiego kompa i pójdzie? już mam to załatwione 35zł za licencję ale pytam z ciekawości . dzieki :hug:
ja sie zalogowalem poprostu na to samo konto microsoftu, aktywaxja kluczem nie dzialala przez roznice hp vs pro, ale dalo sie przeniesc licencje z 10 na 11