d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fafnirek
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 7 2025 01:00pm
kurwa tak swoją drogą to ile ja mam jakiegoś starego sprzętu co leży w szafkach :D z 4k bym w takim lombardzie pewnie dostał za to :P


to się wybierz. ludzie z całej Polski tam wpadają na swoje 5 minut. najbardziej mi żal tych staruszków co swoje telefony za 50zł zastawiają :(
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 7 2025 01:02pm
kurwa tak swoją drogą to ile ja mam jakiegoś starego sprzętu co leży w szafkach :D z 4k bym w takim lombardzie pewnie dostał za to :P


Masz jakies głośniki albo amplituner? 👀
Member
Posts: 20,818
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 7 2025 01:04pm
Masz jakies głośniki albo amplituner? 👀


mam jakiś soundbar samsunga :P
Member
Posts: 20,818
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 7 2025 01:04pm
to się wybierz. ludzie z całej Polski tam wpadają na swoje 5 minut. najbardziej mi żal tych staruszków co swoje telefony za 50zł zastawiają :(


może wyślę fafnirkowi i on z tym podjedzie i się podzielimy :D
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 7 2025 01:09pm
mam jakiś soundbar samsunga :P


Hm to mnie nie ratuje 😅 musze zrobić upg głośników bo 2 x 80w mało i nie wiem czy amplitunera nie wymienie z mojego starego sony 4x 80w na jakis Onkyo 4 x 100w na kanal😁👀

This post was edited by Mis_nom on Oct 7 2025 01:09pm
Member
Posts: 20,818
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 7 2025 01:10pm
Hm to mnie nie ratuje 😅 musze zrobić upg głośników bo 2 x 80w mało i nie wiem czy amplitunera nie wymienie z mojego starego sony 4x 80w na jakis Onkyo 4 x 100w na kanal😁👀


ja to na słuchawkach jadę. głośniki mam standardowe w tv tylko
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:43am
może wyślę fafnirkowi i on z tym podjedzie i się podzielimy :D


Już lecę.
Member
Posts: 20,818
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 8 2025 04:46am
Już lecę.


Daj adres to wyślę fanty
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:47am
Daj adres to wyślę fanty


Gdzie ja Ci będę do Drezdenka do lombardu jechał.
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 8 2025 08:52am
Gdzie ja Ci będę do Drezdenka do lombardu jechał.


Wtf drezdenko xd
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll