kurwa tak swoją drogą to ile ja mam jakiegoś starego sprzętu co leży w szafkach :D z 4k bym w takim lombardzie pewnie dostał za to :P
to się wybierz. ludzie z całej Polski tam wpadają na swoje 5 minut. najbardziej mi żal tych staruszków co swoje telefony za 50zł zastawiają