do dupy sobie to kurwa wsadze :mellow:
pomelo to jest kurwa żart w lidlu, ja nie wiem czy oni to sprowadzają od nie wiem od kogo ale to jebane gówno zawsze jest suche wysuszone w środku... Daje nie wiem 13 zł za jeden owoc i on jest chuja wart XD już z 4-5 razy tak kupowalem i zawsze było to samo rok temu i teraz. Tesco jak było to miało zajebiste pomelo a teraz jest kurwa gówno
raczej się nie da do dupy bo za miekkie to jest