d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogólny Czat
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 2 2025 12:45am
I was there for a while, there is nothing interesting, the Polish section is the best on the forum, howeverB)


GC był wcześniej o wiele lepszy! Teraz jednak jest do bani! Myślę, że teraz lubię Polskę! B)
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 2 2025 01:12am
GC był wcześniej o wiele lepszy! Teraz jednak jest do bani! Myślę, że teraz lubię Polskę! B)


Make GC and Poland great again!

This post was edited by Last_Hope on Oct 2 2025 01:12am
Member
Posts: 30,703
Joined: Mar 24 2019
Gold: 29.97
Warn: 10%
Oct 2 2025 01:48am
przepraszam Skarbie że ostatnio mało się udzielam ale jestem w cuku alkoholowym i kiepsko się czuje. bardzo Cię Kocham i myślę o Tobie i Taco. może wkleił byś jego zdjęcie z Tobą? albo chociaż jego samego. to poprawi mi humor ! B) Kocham Cię i tęsknie!!
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Oct 2 2025 01:53am
Wow XD
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 2 2025 01:55am
Make GC and Poland great again!


Polska już jest wspaniała! Ale uczynię GC Great Again albo zginę próbując! B)

I'm sorry, honey^wrapsI haven't been active much lately, but I'm in a drinking binge and feeling awful. I love you so much and I'm thinking about you and Taco. Maybe you could post a picture of him with you? Or at least just him. It'll cheer me up!B)I love you and miss you!!


Oto moja miłość! Tęskniłem za tobą, kochanie! Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej! Pij dużo wody i odpoczywaj, kochanie! Tak, opublikuję kilka zdjęć specjalnie dla Ciebie, kochanie! :wub:



Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 2 2025 02:11am
XDDDD

JUŻ LUBIĘ TYPA
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Oct 2 2025 02:13am
Wiktora lizala te stopy?
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 2 2025 07:01am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 04:15pm
Byłem tam chwilę nic ciekawego nie ma polska sekcja jednak jest najlepszą na forum B)


Jeszcze jak się zna średnio angielski, to w ogóle kiepsko się tam udzielać.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 04:24pm
Even if you only know average English, it's not very good to participate there at all.


Tak, masz rację! GC kiedyś było lepsze, ale teraz jest do bani! Wy tutaj jesteście zbyt dobrzy dla GC! B)

Gratulacje z okazji 69 000 postów! :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll