d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pozdrawiam
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 1 2025 11:34pm
Grzeczniej bo pójdziesz droga kenicy


XDDDD
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 2 2025 12:29am
Odbierdol się odemnie mojego nicku i odemnie


Grzeczniej bo pójdziesz droga kenicy


GG easy B)
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Oct 2 2025 12:47am
easy elite
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 2 2025 05:40am
Grzeczniej bo pójdziesz droga kenicy


Ja jestem prawilnym userem
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 2 2025 05:47am
Ja jestem prawilnym userem


Ale czasami cos ci pierdolnie i okazujesz oznaki szaleju
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Oct 2 2025 12:00pm
Ale czasami cos ci pierdolnie i okazujesz oznaki szaleju


Ja jestem prawilnym userem


Prawilne z was i non plebsowe ciuchciòwki wiktorii elite : D

Serio ci sie chciało to pisac? Przeciez tego i tak nikt nie przeczyta xD


Tez masz tutaj z kolegami nowymi do podzialu- TFU

I ciuchciujecie teraz w rytm wiktorii
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 2 2025 12:02pm
Prawilne z was i non plebsowe ciuchciòwki wiktorii elite : D



Tez masz tutaj z kolegami nowymi do podzialu- TFU

I ciuchciujecie teraz w rytm wiktorii


XDDDD jaki slang :rofl:

Member
Posts: 11,280
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 2 2025 01:35pm
Więzienne życie 10 procent


Witam ponownie jak na drugiej czesci meczu o/
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 4 2025 05:22am
Pozdrawiam, już nie śpimy.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll