Ale czasami cos ci pierdolnie i okazujesz oznaki szaleju
Ja jestem prawilnym userem
Prawilne z was i non plebsowe ciuchciòwki wiktorii elite : D
Serio ci sie chciało to pisac? Przeciez tego i tak nikt nie przeczyta xD
Tez masz tutaj z kolegami nowymi do podzialu- TFU
I ciuchciujecie teraz w rytm wiktorii