to gdzie kupiłeś
Nie kupiłem, chimiczku az taki zwariowany nie jestem

To coś w środku to gąbka czy coś tam takiego fajne takie szorstkie jak się używa

Nie zapomnę jak się w technikum baby od chemii zapytałem ile ph miało mydło z zyda a jej starych zagazowali w Oświęcimiu czego nie wiedziałem.. do 4 klasy mialem przez to komisy w sierpniu XDDDD
I za takie akcje powinna zostać pozbawiona prawa wykonywania zawodu. Normalne pytanie młodej osoby ciekawej świata znającej trochę historii
