d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Myślicie że Jak Na Pierszej Będą Tematy Antyczarnu
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 1 2025 12:58am
Chroni cie papieska liczba w ogole przechodzę wczoraj koło lombardu w Gliwicach a tam telefony z godzina

https://i.imgur.com/eqSrSGX.jpeg

Jeblem xd



Co jeeeeeeest B)
Member
Posts: 11,274
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 1 2025 01:07am
No co zajebiste
Member
Posts: 6,810
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Oct 1 2025 01:22am
Nigerum veto
Member
Posts: 11,274
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 1 2025 01:30am
Nigerum veto


Hahaha

Carpe nigriem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 1 2025 05:37am
W sumie nigdy nie miałem procentów znaczy w tym wcieleniu ale słabo


No słabo się starasz.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll