d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Mam Bardzo Wazne Medyczne Pytanie
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,739.37
Warn: 50%
Sep 27 2025 10:17am
ja lubie egzoscysta bywac albo i trenerem pokemon ale z lekarzy to najchetniej echirurgiem
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 27 2025 10:32am
ja lubie egzoscysta bywac albo i trenerem pokemon ale z lekarzy to najchetniej echirurgiem


a syropek już wypiłeś z partnerami na stajni? B)
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,739.37
Warn: 50%
Sep 27 2025 11:06am
a syropek już wypiłeś z partnerami na stajni? B)


alez poje was i dogladam poprzez kamereczke jak tam smakuje wam to co wydalacie przeciez
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 27 2025 03:48pm
zbij knura i ci przejdzie
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 28 2025 12:31am
nie ma tu mądrych ludzi raczej
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 07:38am
nie ma tu mądrych ludzi raczej


Tutaj sami mądrzy ludzie przecież :)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll