Ja sobie zagram. Klasycznie ik barb na hc, akurat mam urlop. Może się coś uda sakwę zapełnić forumową monetą, bo bieda w kraju. Jak szybko zginę to odkryłem gierkę megabonk, który z przyjemnością zabije mi kilkadziesiąt godzin życia
lol juz któraś osoba pisze mi o megabonk
zagram w to