XDDDD ja nawet nie wiem po co mi tyle fg jak w nic nie gram 😂 orby mam wszystkie gwiazdek starczy to zostaje hazard 😅
pamietaj drogi kolego jak kiedys bys mial za duzo to ja mam zawsze za malo

chociaz dopoki dodatek wowa nie wyjdzie czyli za prawie rok to pewnie nie rusze golduw a jeszcze co wpadnie z gierek