d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Kiedy Ostatnio Jadles Schabowe?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 25 2025 02:28am
jakies 1,5 tyg temu jadlem schabowego w panierce z chipsow zapiekanego z ananasem i serem (schabowy sam w sobie jest super) ale to było cos niesamowitego
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 25 2025 02:48pm
Zwykle co niedzielę jem schaboszczaka, już się tak utarło u mnie.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 25 2025 11:16pm
jakies 1,5 tyg temu jadlem schabowego w panierce z chipsow zapiekanego z ananasem i serem (schabowy sam w sobie jest super) ale to było cos niesamowitego


Ta panierka z czipsow to taki mem czy faktycznie warto sprobowac? Nie lubie marnowac jedzenia
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 26 2025 12:18am
Ta panierka z czipsow to taki mem czy faktycznie warto sprobowac? Nie lubie marnowac jedzenia


panierke mozesz zrobic praktycznie ze wszystkich kruchych przekąsek, płatków corn flakes (ale ta wymaga dodania przypraw), a z chipsow wychodzi super, ja chcialem zrobic z jakichś neutralnych smakowo np. solonych ale kumpel kupil cebulowe i wyszlo bardzo spoko :)
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 26 2025 01:10am
panierke mozesz zrobic praktycznie ze wszystkich kruchych przekąsek, płatków corn flakes (ale ta wymaga dodania przypraw), a z chipsow wychodzi super, ja chcialem zrobic z jakichś neutralnych smakowo np. solonych ale kumpel kupil cebulowe i wyszlo bardzo spoko :)


Ciekaww ciekawe, a robisz to deep fried czyli na glebokim oleju? Robilem w tempurze kiedys ale z tego co pamietam nic specjalnego
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 26 2025 02:09am
tamtym razem było na maśle ale zarowno na smalcu jak i oleju powinny wyjsc w porządku. A deep fried nie probowalem
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 27 2025 05:52am
tamtym razem było na maśle ale zarowno na smalcu jak i oleju powinny wyjsc w porządku. A deep fried nie probowalem


To sproboj, nieby niezdrowe ale smakuje 100x lepiej. Ja tak robie sajgonki, pierogi polskie i chinskie, schabowe zamierzam zrobic deep fried batona mars albo snickers ale to moze byc katastrofa :thumbsup:
Zaloze sie kurczak w panierce by zajebisty wyszedl.myk polega na tym ze sam kupujesz mieso, dodajesz przyprawy, panierke itp i wychodzi cos znacznie lepszego niz fastfood czy inna budsla z zarciem
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 27 2025 08:24am
jutro będę B)
Member
Posts: 1
Joined: Sep 27 2025
Gold: 15.00
Sep 27 2025 02:32pm
Ostatni raz schabowego jadłem 2 tygodnie temu :cry:
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 27 2025 02:55pm
Ostatni raz schabowego jadłem 2 tygodnie temu :cry:


a kiedy ostatnio piłeś syropek ? na ciuchci z partnerami B)
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll