tamtym razem było na maśle ale zarowno na smalcu jak i oleju powinny wyjsc w porządku. A deep fried nie probowalem
To sproboj, nieby niezdrowe ale smakuje 100x lepiej. Ja tak robie sajgonki, pierogi polskie i chinskie, schabowe zamierzam zrobic deep fried batona mars albo snickers ale to moze byc katastrofa
Zaloze sie kurczak w panierce by zajebisty wyszedl.myk polega na tym ze sam kupujesz mieso, dodajesz przyprawy, panierke itp i wychodzi cos znacznie lepszego niz fastfood czy inna budsla z zarciem