d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fafik
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 17 2025 09:08am
jak ta rączka z awatara powolutku czorcha pupusie


:o
To kursor z dungeon keeper ty degeneracie
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 17 2025 09:39am
Ale to chodziło o avatar, nie o sig :+)


Przecież avatary są automatycznie dostosowane do wymogów forumowych żeby 3 świat mógł też plus jeden B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 17 2025 09:50am
Przecież avatary są automatycznie dostosowane do wymogów forumowych żeby 3 świat mógł też plus jeden B)


No właśnie niektóre są za duże.
Member
Posts: 20,821
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Sep 17 2025 10:06am
No właśnie niektóre są za duże.


To nie moj probkem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 17 2025 10:46am
To nie moj probkem


Jak widać nie :+)
Member
Posts: 20,821
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Sep 17 2025 02:45pm
Ale mnie mecza
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 17 2025 02:47pm
Ale mnie mecza


Dlatego ja zmieniłem i mam to w dupie :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll