d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dawno Mnie Tu Nie Było
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 10:27am
Pekina nie ma.
Member
Posts: 11,279
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 14 2025 01:40pm
Pekina nie ma.


No już jakiś czas
Member
Posts: 661
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Sep 14 2025 01:54pm
w d2r same boty latają, to szit jest

To był szit od momentu, w którym stało się jasne, że DEI weszło na pełnej i asska wygląda jak gunwo.

This post was edited by VVilkacy on Sep 14 2025 01:54pm
Member
Posts: 9,329
Joined: Jan 20 2006
Gold: 540.00
Sep 14 2025 02:01pm
I jestem ciekaw czy nadal jest pekin ?
Taki sam jak w 2006 czy gorzej ?


tak, dawno Cie tu nie bylo
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 11:20pm
tak, dawno Cie tu nie bylo


Ciebie w sumie też nie.
Member
Posts: 35,057
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Sep 15 2025 12:50am
Witam cie klasycznym wypierdalaj
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 15 2025 12:52am
Witam cie klasycznym wypierdalaj


Funy w formie.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll