co ty, myślisz że ludzie nie sprzedają kont?
Nie wiem jak inni, ale dla mnie moje konto to ponad 16 tysięcy wartościowych postów na liczniku, dbam o nie i o mój licznik, żeby szedł w górę, co roku conajmniej 1000 w górę, a jednocześnie nie spamować zeby nie dostawać waranów