d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dbz Abridged
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,354
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 12 2025 04:38am
chciałem ostatnio przypomnieć dawne lata ale nie dałem rady obejrzec więcej niż minute
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 10:26am
Oglądałem db na chyba rtl 7 przed wyjściem do podstawówki teraz tak patrze i sie zastanawiam co ja widziałem w tej chińskiej bajce lata temu 👀 chyba to ze nie było prawie nic innego w tv 😅


Potem leciały już pokemony, które namiętnie oglądałem :+)
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 10:27am
Potem leciały już pokemony, które namiętnie oglądałem :+)


Pokemony to co innego 😁 zbierało sie Poketazy i sprzedawało za kida xd
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 10:30am
Pokemony to co innego 😁 zbierało sie Poketazy i sprzedawało za kida xd


Ja miałem kiedyś ponad 600 tazosów z chrupków :D
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 10:32am
Ja miałem kiedyś ponad 600 tazosów z chrupków :D


Czasy gdzie były lejsy po 1pln i poketazy w środku 🥺 I z czipikao takia zolta paczka byly chyba nalepki i album z tego co pamietam też miałem wchuj tego 😅

E w czitosach chyba też były poketazy 😅

This post was edited by Mis_nom on Sep 12 2025 10:34am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 10:38am
Czasy gdzie były lejsy po 1pln i poketazy w środku 🥺 I z czipikao takia zolta paczka byly chyba nalepki i album z tego co pamietam też miałem wchuj tego 😅

E w czitosach chyba też były poketazy 😅


Z czipikao nie zbierałem, ale faktycznie, były jakieś nalepki :+)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 12 2025 02:40pm
Ja miałem kiedyś ponad 600 tazosów z chrupków :D


U mnie w podstawówce była prohibicja na tazosy, bo na szkolnych korytarzach odbywała się regularna szulernia. Zeszliśmy więc do podziemia.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 02:42pm
U mnie w podstawówce była prohibicja na tazosy, bo na szkolnych korytarzach odbywała się regularna szulernia. Zeszliśmy więc do podziemia.


Ja pamiętam, jak ktoś kiedyś mi tazosa zajebał w podstawówce i się popłakałem :(
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 12 2025 02:44pm
Ja pamiętam, jak ktoś kiedyś mi tazosa zajebał w podstawówce i się popłakałem :(


Ja z jednym dzieciakiem, w uczciwej grze wygrałem wszystkie jego tazosy i następnego dnia przeszedł z ojcem :ROFL:

This post was edited by Pozdrawiam on Sep 12 2025 02:45pm
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 29.97
Warn: 10%
Sep 12 2025 02:45pm
Ja pamiętam, jak ktoś kiedyś mi tazosa zajebał w podstawówce i się popłakałem :(


u mnie w podstawówce było też gimnazjum i był jeden taki wyrośniety łepek co miał już pewnie blisko osiemnastki i kiedyś widziałem jak gra z dzieciakami o dużą pulę . jak dzieciaki wyciągneli pudełeczka z tazosami to jebaniutki po prostu sobie wszystkie je wziął i poszedł. bo co mu guwniaki zrobią :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll