d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gra Ktoś W Metina
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 03:05pm
jak byłem w gimnazjum to szacunek wzbudzała postać na setnym levelu . kumpel często nie przychodził do szkoły bo grał a teraz już ktoś wbił 2900 level


Ze ktory lvl wbil 😳
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:09pm
Tam nie ma czegoś takiego, jak maksymalny lvl?


nie. jest tylko stamina i im wiecej expisz tym wolniej idzie ale capa żadnego nie ma. ogólnie teraz setny level wbija się w kilka dni a 15 lat temu zajmowało to w chuj mimo to Tibia ma się dobrze nadal. Jest chyba nawet wersja i telefon. wypił byś sobie jeszcze jedna 200? ja mam abolicję w moim mieście i od 22 do 6 rano alkoholu nigdzie nie kupię :(
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 12 2025 03:09pm
jak byłem w gimnazjum to szacunek wzbudzała postać na setnym levelu . kumpel często nie przychodził do szkoły bo grał a teraz już ktoś wbił 2900 level


ludzie raczej graja na starych patchach ots gdzie sie 100 wbija w pizde czasu, walczysz z brazylijskimi grinderami z faweli o miejsce do farmy B)
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:10pm
Ze ktory lvl wbil 😳


https://guildstats.eu/character?nick=Dejairzin
2913 :D jakiś turek pewnie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:11pm
nie. jest tylko stamina i im wiecej expisz tym wolniej idzie ale capa żadnego nie ma. ogólnie teraz setny level wbija się w kilka dni a 15 lat temu zajmowało to w chuj mimo to Tibia ma się dobrze nadal. Jest chyba nawet wersja i telefon. wypił byś sobie jeszcze jedna 200? ja mam abolicję w moim mieście i od 22 do 6 rano alkoholu nigdzie nie kupię :(


Ja mam podobnie, mogę kupić tylko na stacjach, a nie chcę mi się tam rowerem jechać. Druga sprawa, że nie wiem, czy bym wypił, wszak tego drinka prawie całego wylałem.
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:12pm
ludzie raczej graja na starych patchach ots gdzie sie 100 wbija w pizde czasu, walczysz z brazylijskimi grinderami z faweli o miejsce do farmy B)


ja też wiecej czasu grałem na ots z takim max 5x exp i szukało się ekipy na pk i guild warsy. UE! na rl tibi za często mnie pkowali a ja bez Aola i się wkurwiałem :D
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:15pm
Ja mam podobnie, mogę kupić tylko na stacjach, a nie chcę mi się tam rowerem jechać. Druga sprawa, że nie wiem, czy bym wypił, wszak tego drinka prawie całego wylałem.


u mnie nawet na stacji zakaz. wiele "alkoholi świata" u mnie się przez to pozamykało bo utarg dramatycznie spadł. co tam sie działo po tymi alkoholami czasami nocą to kabaret ;) a jaki smak drinka miałeś? też Ci chyba te wynalazki nie podchodzą tylko kochana wódeczka :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:18pm
u mnie nawet na stacji zakaz. wiele "alkoholi świata" u mnie się przez to pozamykało bo utarg dramatycznie spadł. co tam sie działo po tymi alkoholami czasami nocą to kabaret ;) a jaki smak drinka miałeś? też Ci chyba te wynalazki nie podchodzą tylko kochana wódeczka :rolleyes:


Wiśniowy i jednak to chyba nie dla mnie. Raz takiego wypiłem, tylko miał inny smak, ale też nie podszedł mi za bardzo, mimo tego spróbowałem jeszcze raz kupić i już nie wypiłem. Wódeczka to wódeczka. Ja mówię o stacjach na obrzeżach miasta, bo w mieście jest ofc zakaz. Od 23 do 6 nie kupisz.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 12 2025 07:06pm
dawaj wbijemy na metka pofarmić szczury
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 13 2025 01:42am
Ja gram w brawl stars i mam prawie 10 tysięcy pucharków.
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll