d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > ósme Narodziny Skisłego Mleka
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 9 2025 03:28am
Niezły gościu, trzyma gdzieś na chacie przez 8 lat skisłe mleko.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 9 2025 03:33am
HB :blush:
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 9 2025 05:18am
Dzięki :wub: kiedy 20%?


18 września!

Kiedyś o tym słyszałem 👀 do jajek sądzonych i ziemniaczkow eleganckie 👌


Jajka sadzone z ziemniaczkami i smażoną kaszanką. :drool: Plus mleczko, lecz ja wolę takie zimne, prosto z lodówki. Zsiadłe mleko mi nie siedzi. :unsure:
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 9 2025 05:35am
18 września!



Jajka sadzone z ziemniaczkami i smażoną kaszanką. :drool: Plus mleczko, lecz ja wolę takie zimne, prosto z lodówki. Zsiadłe mleko mi nie siedzi. :unsure:


Kefir daje rade 😋 ja np maślanki wchuj nie lubię 😡
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 9 2025 06:41am
Kefir daje rade 😋 ja np maślanki wchuj nie lubię 😡


Kefir jest spoko, maślanka też :+)
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 9 2025 06:45am
Kefir jest spoko, maślanka też :+)


Skończę czyścić i malować meble ogrodowe to skocze do sklepu po kefir bo mi smak prsyszedl na takie żarło jajca kefir i ziemniaczki 😅
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 9 2025 07:24am
Kefir jest spoko, maślanka też :+)


guwno tez jest spoko 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 9 2025 07:25am
guwno tez jest spoko 😋


Szczególnie świeżo postawiona kupa.
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 9 2025 07:45am
guwno tez jest spoko 😋


Szczególnie świeżo postawiona kupa.


Ciekawe co na to kolega

:unsure:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2025 07:48pm
18 września!



Jajka sadzone z ziemniaczkami i smażoną kaszanką. :drool: Plus mleczko, lecz ja wolę takie zimne, prosto z lodówki. Zsiadłe mleko mi nie siedzi. :unsure:


To niedługo w sumie, w końcu będziesz mógł Artur wstawiać utwory w temacie Psytrance.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll