Nie podoba mi się ten event z tą ciuchcią co jeździ po planszy, trzeba zbierać jakieś checkpointy i wybieram zawsze maksa, bo jest najszybsza, ale raz to wygrałem i tak to przegrywam, odpuszczam.
multko weź sie tak nie hultko
siad pieski do ciuchci : D