d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Krotki Lad
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 2 2025 02:45pm
ciekawska ta wiktoria ; D


Miałem tam fajne konto :+)
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Sep 2 2025 03:00pm
Tez miales 60 tysiecy postow elitarnie?
Powinno tez ilosc reportow naliczac na wyraz tego jak piecze xD
Member
Posts: 6,810
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Sep 2 2025 03:03pm
Tez miales 60 tysiecy postow elitarnie?
Powinno tez ilosc reportow naliczac na wyraz tego jak piecze xD


Kuracyja co ty taki waleczny przez ten internet
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 2 2025 03:11pm
Tez miales 60 tysiecy postow elitarnie?
Powinno tez ilosc reportow naliczac na wyraz tego jak piecze xD


Nie, ale miałem fajne postacie :+) co niby piecze? 😅
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Sep 2 2025 03:38pm
Nie, ale miałem fajne postacie :+) co niby piecze? 😅


ten krotki ląd czy tam ląt a moze łuk? jak tam wiktoria? nonrandomku moj stajenny : D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 2 2025 03:42pm
ten krotki ląd czy tam ląt a moze łuk? jak tam wiktoria? nonrandomku moj stajenny : D


Wszystko w porządku :+)
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Sep 2 2025 03:48pm
napawam sie wasza radoscia : D
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 2 2025 03:56pm
Mosz tam co
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 3 2025 02:18am
Mosz tam co


nawet nie zauważyłem 40k :) Gratuluje! :thumbsup:
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 3 2025 02:19am
nawet nie zauważyłem 40k :) Gratuluje! :thumbsup:


A dziękuję 😋
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll