d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heh
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 1 2025 02:57pm
Chyba rzywiołak guwna hehehehe


XD
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 2 2025 08:46am
noobek xddd
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 2 2025 09:08am
a ja mam hirołsy z modami i ciagle mi sie wykrzaczają


Ja miałem wog 3.57f i pamietam było wchuj nowych możliwości i nowy zamek + generałowie 😋 lipa z tym h3 na telefon :cry:
Member
Posts: 78,755
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 2 2025 09:13am
a ja mam hirołsy z modami i ciagle mi sie wykrzaczają


pewnie grasz w WOG'a, fajne, ale ma masę błędów, polecam dodatek Horn of the Abyss (HOTA)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll