Wszyscy chyba tutaj grali w H3, tylko nie ja :+(
/A nie sorry, ściągnąłem i zagrałem jedną walkę, nie porwała mnie trójka, ja grałem dużo w czwartą część, ale zakładam, że była gorsza jednak.
Trójka to jedna z najlepszych gierek za łebka ever 4 byla chujowa to prawda 😋