d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ulepszone Parapety
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 09:28pm
Wszyscy chyba tutaj grali w H3, tylko nie ja :+(
/A nie sorry, ściągnąłem i zagrałem jedną walkę, nie porwała mnie trójka, ja grałem dużo w czwartą część, ale zakładam, że była gorsza jednak.

This post was edited by fafnirek on Sep 1 2025 09:29pm
Member
Posts: 42,134
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 2 2025 08:13am
Wszyscy chyba tutaj grali w H3, tylko nie ja :+(
/A nie sorry, ściągnąłem i zagrałem jedną walkę, nie porwała mnie trójka, ja grałem dużo w czwartą część, ale zakładam, że była gorsza jednak.


Trójka to jedna z najlepszych gierek za łebka ever 4 byla chujowa to prawda 😋
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll