d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jakie Plany
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 06:25am
nie powiem mam ślinotok i ręce mi się trzesą ale jest dobrze B) czego i Tobie życzę :hug:


Dzięki :+) wytrzymamy!
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 24 2025 08:48am
gości kurwa mam . nie wiem na chuj przyjezdzali :angry:


Też nie lubię jak przyjeżdżają, chyba że przyjeżdża ciocia :wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 08:49am
Też nie lubię jak przyjeżdżają, chyba że przyjeżdża ciocia :wub:


Stópki cioci :drool:
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 24 2025 08:50am
Stópki cioci :drool:


Zgadza się B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 08:55am
Zgadza się B)


Też mam taką ciocię B)
Member
Posts: 13,381
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 24 2025 11:47am
przelecialem kilka tysiecy km samolotem a teraz pije drinka na przemian z piwem :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 12:01pm
przelecialem kilka tysiecy km samolotem a teraz pije drinka na przemian z piwem :P


Taki to pożyje B)
Member
Posts: 13,381
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 24 2025 12:07pm
Taki to pożyje B)


musze zmienic rytulal powrotu do domu bo potem cale 2 tyg robie podobnie...
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 12:10pm
musze zmienic rytulal powrotu do domu bo potem cale 2 tyg robie podobnie...


Ja się staram od tego odzwyczaić. Zamieniłem zioło na alkohol, z deszczu pod rynnę. Dobrze, że nie piję codziennie. Zwłaszcza od kilku dni, bo miałem kłopoty z żołądkiem.

This post was edited by fafnirek on Aug 24 2025 12:20pm
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll