d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy To Już
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 22 2025 02:07am
zdecydowanie moje kupy to moje najdrozsze skarby. za zadnego griffona bym ich nie oddal. w kupie sila.


Ja wczoraj przezornie na dwa razy splukiwalem
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 22 2025 02:10am
czy zaliczyłbyś swoją zdrową kupę do swoich skarbów na nie-lindurze gdybyś mógł ją przetransferować do swojego stasha w grze? Kolega pyta, pozdrawiam cieplutko


Co do pytania autora postu, raczej nie, znudzenie obecnymi powtarzalnymi zapachami dzisiaj dostępnych mydełek w płynie wzbudziło w Tobie sentyment drogi kolego.
Nie uważam jednak, że sentyment to oznaka starości, po prostu sentyment.


:hug:
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll