No raz w miesiącu muszę się napić. Teraz wychodzi na to, że potem jest długo nic.
Jakbym miał kompa, to bym grał w project diablo 2. Do dzisiaj żałuję, że się go pozbyłem.
W sumie powinienem być zadowolony, to praktycznie nic.
Wolę setkę B)
komputer zeby odpalil pd2 to akurat nie jakis wielki wydatek. a gierka dobra