d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > W Przeciągu 2 Miesiecy
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,807
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 20 2025 05:16am
No raz w miesiącu muszę się napić. Teraz wychodzi na to, że potem jest długo nic.


Jakbym miał kompa, to bym grał w project diablo 2. Do dzisiaj żałuję, że się go pozbyłem.


W sumie powinienem być zadowolony, to praktycznie nic.


Wolę setkę B)


komputer zeby odpalil pd2 to akurat nie jakis wielki wydatek. a gierka dobra B)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll