d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wzbijam Się Właśnie W Powietrze
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 06:25am
Czemu akurat w Poznaniu


No bo Fajczak jest z Poznania, z tego co pamiętam.
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 19 2025 06:26am
Czemu akurat w Poznaniu


Bo Poznań to miasto Poznań Kenu Polska B)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 19 2025 06:34am
Czemu akurat w Poznaniu


Bo jestem poznaniakiem B)

I co tam, i jak tam? Doleciałeś? :o


Już bylem w wielu miejscach
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 19 2025 06:35am
Długo tak się leci balonem?
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 19 2025 06:39am
Długo tak się leci balonem?


Balonem to z cztery dni

This post was edited by Pozdrawiam on Aug 19 2025 06:39am
Member
Posts: 11,298
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 19 2025 02:28pm
Bo jestem poznaniakiem B)



Już bylem w wielu miejscach


Z wieloma znajomymi
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 04:25pm
Z wieloma znajomymi


Matka kordka dobra mordka.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll