d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prodtytutki
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 16 2025 11:45am
Zaloze sie ze wcale nie jestes pedziem tylko tak trolujesz


mi od dawna się tak wydaje

This post was edited by czu on Aug 16 2025 11:46am
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 16 2025 12:06pm
Wolałbym wydać na lepszy komputer i jeszcze więcej grać w gierki. Kobiety są bez sensu


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 16 2025 12:09pm
Zaloze sie ze wcale nie jestes pedziem tylko tak trolujesz


Mi się kiedyś też tak wydawało, ale zmieniłem zdanie.
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Aug 16 2025 01:50pm
Nie wiem. ale proponuje jeszcze na forum o szachach i na elektrodzie zapytać
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 16 2025 02:32pm
Nie wiem. ale proponuje jeszcze na forum o szachach i na elektrodzie zapytać


I na hyperrealu.
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Aug 16 2025 02:53pm
I na hyperrealu.


I na opel vectra c forum polska.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 16 2025 05:01pm
I na hyperrealu.


Kiedyś regularnie przeglądałem hyperreala, żeby badać zakamarki ćpuńskich umysłów, śledząc losy poszczególnych userów na przestrzeni czasu. Sekcje o opiatach i psychotropach zdecydowanie najbardziej szokujące- w tej pierwszej nawet mają temat o tych, którzy już nie żyją.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 16 2025 05:06pm
Kiedyś regularnie przeglądałem hyperreala, żeby badać zakamarki ćpuńskich umysłów, śledząc losy poszczególnych userów na przestrzeni czasu. Sekcje o opiatach i psychotropach zdecydowanie najbardziej szokujące- w tej pierwszej nawet mają temat o tych, którzy już nie żyją.


Ja tam miałem konto kiedyś i po napisaniu kilku postów mnie zbanowali. Potem wróciłem na nowym koncie wiele lat później, ale już nie postowałem i zmieniłem hasło na takie, żebym się nie połapał. Jakoś nie chcę tam wchodzić, wystarczy mi jedno miejsce w internecie, gdzie mogę napisać kilka postów i chodzi mi oczywiście o nasze forum.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 16 2025 05:14pm
Ja tam miałem konto kiedyś i po napisaniu kilku postów mnie zbanowali. Potem wróciłem na nowym koncie wiele lat później, ale już nie postowałem i zmieniłem hasło na takie, żebym się nie połapał. Jakoś nie chcę tam wchodzić, wystarczy mi jedno miejsce w internecie, gdzie mogę napisać kilka postów i chodzi mi oczywiście o nasze forum.


Ja tam nigdy konta nie miałem- tylko przeglądałem tematy dla celów edukacyjnych :D
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Aug 18 2025 09:33am
:mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll