Kiedyś regularnie przeglądałem hyperreala, żeby badać zakamarki ćpuńskich umysłów, śledząc losy poszczególnych userów na przestrzeni czasu. Sekcje o opiatach i psychotropach zdecydowanie najbardziej szokujące- w tej pierwszej nawet mają temat o tych, którzy już nie żyją.
Ja tam miałem konto kiedyś i po napisaniu kilku postów mnie zbanowali. Potem wróciłem na nowym koncie wiele lat później, ale już nie postowałem i zmieniłem hasło na takie, żebym się nie połapał. Jakoś nie chcę tam wchodzić, wystarczy mi jedno miejsce w internecie, gdzie mogę napisać kilka postów i chodzi mi oczywiście o nasze forum.