d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czwarrta Rano
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 04:57pm
nie rozumiem czemu z multisa postuje, przecież nie dostał suspa czy bana :unsure:


Szuka nowych wrażeń.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 21 2025 05:38pm
nie rozumiem czemu z multisa postuje, przecież nie dostał suspa czy bana :unsure:


Fuksik Pruksik jest nie powiem kim. Jest fajną niespodzianką. Muszę mieć lepszą wiadmoścq. No tulipany, róże. Coś tu w środku jest - muszę mieć lepszą wiadomność!!!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 21 2025 05:49pm
Ostatnio liczyłem wszystkie posty chomika z kont, o których mi wiadomo, to wyszło, że z 30k najebał łącznie na swoich multi.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 21 2025 07:47pm
:mellow:
Member
Posts: 34,146
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 21 2025 11:02pm
Godzina 5 minut 30 nie jedna panna płakała B)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll