☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
>
Poll > Naleśniki
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 109
Replies: 36
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#11
Aug 14 2025 02:10pm
Quote (
fafnirek @ Aug 14 2025 10:09pm
)
Krokiety są akurat w pytę.
Z barszczem czerwonym 😋
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#12
Aug 14 2025 02:13pm
Quote (
Mis_nom @ Aug 14 2025 10:10pm
)
Z barszczem czerwonym 😋
No a jak :+)
VVilkacy
Member
Posts: 662
Joined: Aug 22 2021
Gold
:
0.01
#13
Aug 14 2025 02:30pm
Quote (
rurzowiak @ 14 Aug 2025 21:51
)
A naleśniki OP, tylko oczywiście na smalcu smażone, a nie oleiste smażone na oleju.
Rzyg na samą myśl. Słodkie rzeczy na smalcu. Jesteś pokurwem.
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,828
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#14
Aug 14 2025 02:33pm
Quote (
VVilkacy @ Aug 14 2025 10:30pm
)
Rzyg na samą myśl. Słodkie rzeczy na smalcu. Jesteś pokurwem. :lol:
a pączki w czym się smaży?
VVilkacy
Member
Posts: 662
Joined: Aug 22 2021
Gold
:
0.01
#15
Aug 14 2025 02:36pm
Quote (
PrzykraSprawa @ 14 Aug 2025 22:33
)
a pączki w czym się smaży?
Tego nie wiem, ale jak widać - są różne zboczenia.
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#16
Aug 14 2025 02:40pm
Quote (
PrzykraSprawa @ Aug 14 2025 10:33pm
)
a pączki w czym się smaży?
Oleju rzepakowym
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,828
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#17
Aug 14 2025 02:41pm
Quote (
Mis_nom @ Aug 14 2025 10:40pm
)
Oleju rzepakowym
to podrobione pączki
Quote (
VVilkacy @ Aug 14 2025 10:36pm
)
Tego nie wiem, ale jak widać - są różne zboczenia. ;)
tak jest tradycja
This post was edited by PrzykraSprawa on Aug 14 2025 02:42pm
rurzowiak
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#18
Aug 14 2025 02:42pm
Quote (
VVilkacy @ Aug 14 2025 10:30pm
)
Rzyg na samą myśl. Słodkie rzeczy na smalcu. Jesteś pokurwem. :lol:
Kulinarne zero jesteś.
Prawidłowo zrobiony pączek, oponka, naleśnik, kruche ciasta - te wszystkie rzeczy smakują najlepiej na smalcu, tłuszczu zwierzęcym.
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#19
Aug 14 2025 02:43pm
Quote (
PrzykraSprawa @ Aug 14 2025 10:41pm
)
to podrobione pączki :P
Smalec na propsie daje dobra temperature 👌
cbx1992
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#20
Aug 14 2025 02:44pm
lubię z "zasmazką" czasami zrobić czyli smazona cebula + śmietana pieprz sól i maczasz naleśnika
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact