Sam mam się udzielać? To nie trujka :+) jak nikt nie będzie pisał, to dam se siana, na razie jest względnie ok.
jeśli nie umrę w tym czasie to będę tu zaglądał albo jak bana dostane to będzie lipa

jutro jadę nad morze na tydzień...nawet nie wiedziałem ze mam wujka w Warszawie do niedawna . zaprosił Nas na trochę Nas poznać i zebyśmy odpoczeli. normalnie przebywa tam miesiąc w roku a potem wynajmuje 900ziko za dobę. Warszawiacy mają się dobrze
