d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wsad W Grach Hns/moba
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,807
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 13 2025 04:00pm
pog

ja pierdole prosze cie klikasz za siebie 10 metrów i musisz myszka przez cały ekran po to zeby kliknac raz i sie ruszac do przodu i znowu myszka do tyłu itakie gówno chuj a nie gameplay #normietake


inwalidzki post okreslony badz juz dawno temu zreportowany :)
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 13 2025 06:57pm
inwalidzki post okreslony badz juz dawno temu zreportowany :)


:mellow:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 14 2025 02:24am
Chuj wie, od lat gram tylko na padzie, a myszką i klawiaturą tylko w hirołsy

This post was edited by Pozdrawiam on Aug 14 2025 02:24am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 03:07am
Ja w nic nie gram.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll