d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Kiedy Ostatnio Jadles Nutelle?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 12 2025 09:02am
No co? Nie przepadam i chuj.


Ja tak mam z kiełbasa z grilla wszyscy sie jarają a mi nie smakuje wchuj od jakiegoś roku 😅
Member
Posts: 11,290
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 12 2025 09:18am
Nutella to narkotyk ultymatywny
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 12 2025 10:53pm
Ja tak mam z kiełbasa z grilla wszyscy sie jarają a mi nie smakuje wchuj od jakiegoś roku 😅


Nie no, kiełbaska z grilla jest spoko. Ja w sumie naleśniki zjem od biedy, ale jakbym miał coś innego do wyboru, to bym wybrał to drugie.
Member
Posts: 13,381
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 12 2025 11:10pm
często jem ale w małych ilościach (jak robie dzieciom nalesniki/gofry, na koniec oblizuje łyżkę :drool: )
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 13 2025 08:25am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

często jem ale w małych ilościach (jak robie dzieciom nalesniki/gofry, na koniec oblizuje kutasa :drool: )
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Aug 13 2025 08:41am
często jem ale w małych ilościach (jak robie dzieciom nalesniki/gofry, na koniec oblizuje kutasa :drool: )

:mellow:
Member
Posts: 13,381
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 13 2025 08:43am
często jem ale w małych ilościach (jak robie dzieciom nalesniki/gofry, na koniec oblizuje kutasa :drool: )


patologia, lecz sie zwyrodnialcu
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 13 2025 09:12am
patologia, lecz sie zwyrodnialcu


B)
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 13 2025 10:02am
muszę sobie zakupić nutelkę, dobra na śniadanie
Member
Posts: 35,058
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Aug 13 2025 10:11am
CHROŃMY ORANGUTANY, OMIJAJMY NUTELLE, WYJDZMY NA ULICE I PRZYKLEJMY SIE DO JEZDNI
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll