d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pamiętamy
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Aug 11 2025 08:50am
Przypominam aby wszyscy pamiętali :)

Chwała bohaterom :hail:
Member
Posts: 11,297
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 11 2025 02:35pm
Nawrocki na stadionie
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 13 2025 02:26pm
Ech łezka w oku się zakręciła, powstańcy kiedyś byli bohaterami a dzisiaj są starzy. W końcu nadejdzie dzień, że umrze ostatni powstaniec warszawski.

Ale wiecie co mnie najbardziej wkurwia? Że oni ryzykowali życiem, a Polacy dzisiaj skaczą sobie nawzajem do gardeł. Widać to też na tym forum. Widać to też w polskich firmach, moja firma w dupie ma ludzi czy zasady, liczy się tylko zysk.
Pracowałem w jednym takim software house i tam też każdy każdego chciał zrobić w chuja. Software house chciał zrobić w chuja swoich klientów, a klienci chcieli zrobić w chuja Software house.
Naprawdę smutne to wszystko cholernie, takie poświęcenie bohaterów było, potem jeszcze Solidarność walczyła z komuną a wszysztko psu w dupę :s
Jakby tego było mało to Polaków coraz mniej, za sto lat będzie nas 10x mniej niż dzisiaj. I tak oto skończy się historia Rzeczypospolitej polskiej :(
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 13 2025 03:49pm
I wiecie co mnie jeszcze jako Polaka boli?
U starej w robocie szukali pracownika, przyjechała pani z HR'ów pomagać lokalnemu kierownikowi przepytywać kandydatów.
Jedną z kandydatek była babka 30paroletnia.
Po rozmowie HRówa gada z kierownikiem, kierownik mówi że kandydatka ogarnięta, ale HRówa na to że jej nie zatrudniamy bo zaraz nam może zaciąży i trzeba będzie szukać zastępstwa, nie chcemy takich.
Akceptowalny dla HRówy, samicy notabene, jest zatem babka 42/45+ lub samiec.
W tym kraju nawet samice nie są ze sobą solidarne xd
"Jesteś w wieku rozrodczym to samico zapomnij o umowie i ubezpieczeniu, idź dorobić gdzieś na nielegalu na czarno lub zdychaj z głodu xd"
Rzecz wydarzyła się w zeszłym roku.
O taką Polskę walczyli powstańcy???!!!

This post was edited by Ironfister on Aug 13 2025 03:52pm
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 13 2025 03:54pm
czy ty trolujesz :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll