a najebany jestem od rana i mecze sie troche czekam na jakiegos paprocha co by mi skoczyl po flaszke bo ja nie wyjsciowy
Znam to uczucie doskonale

ja trzezwy 4 tydzień i nie spieszy mi sie zeby znowu miec kaca i 0 checi do zrobienia czegokolwiek 😅
Przypomniał mi się zaganiacz :+)
tu było kilka fajnych nazw multis xd
This post was edited by Mis_nom on Aug 10 2025 09:01am