Jak myślicie, czy żyją gdzieś kosmici na jakichś innych planetach?
Ja myślę że tak, ale ponieważ zasady fizyki są takie same to oni też tak jak i my są uwięzieni w swoim własnym układzie słonecznym.
Myślę też, że jakakolwiek w miarę rozwinięta cywilizacja trwa co najwyżej parę tysięcy lat po zbudowaniu pierwszej bomby jądrowej.
I z tych przyczyn nigdy się nie spotkaliśmy i nie spotkamy.
A Wy jak myślicie?
Jezeli istnieje inteligentne zycie we wszechswiecie to statystycznie graniczy z cudem zebysmy w ogole egzystowli w tych samych "czasach" a co dopiero na siebie wpadli. Poza tym pierwszy kontakt nastapil y droga radiowa albo inna alternatywna metoda komunikacji a nie odwiedziny latajacym talerzem. Odsylam do Glosu Pana s.lema