Ja oglądam Babilon Berlin i wciągnął mnie ten serial mocno. Cztery pierwsze odcinki w jeden wieczór obejrzałem. :)
Slyszalem ze to jest spoko bo malo jest o tej epoce w tym konkretnym miejscu ale co mnie zastanawia zanim dopale:
Czy sa czarni i inni nieporzadani
Czy jest duzo lewicowej propagandy
Dewianci homo? Zydowska narracja?
Jak bardzo poza tym jest okuratny historycznie? Kostiumy chociaz daja rade?